Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Blerta Sina

Pershendetje zonja Mimoza ! Ju falenderoj qe jeni e gatshme per tju pergjigjur pyetjeve tona . Une jam 42 vjec dhe jam shtatezane ne javen e 12 . A mund te me thoni cfare analizash duhet te bej duke qene se jam ne moshe madhore ? Ju uroj gjithe te mirat

/komuniteti