Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Nora Avdiu

Pershendetje nana a mundesi me dallu gjinin ishalla veq i shendosh po spo me pritet me dit Fotot i kom postu tek albumi nese mundeni mi pa

/komuniteti