Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Gentiana Morina- Rukovci

Pershendetje nena pas 3 viteve u aktivizova prap ne kete grup pasi jam prap shtazan jam 8 jAvshe dhe problemi qendron qe kam 4 hematoma te vogla shpresoj te mos deshtoj se pom dhimet beba edhe pse kam dhimbje ngapak ne shpine dhe ne veti posht a din mem k

/komuniteti