Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-andrologun

Rreth terapise dhe rezultatit

Pershendetje dr.Dani! Ju kam shkruar dhe me pare. Faleminderit per pergjigjen dhe kohen tuaj! Tentojm me shume se nje vit per shtatzeni, une jam gjithqka ne rregull ndersa burrit i ka dal spermogrami keq. Ka rreth 5milion spermatozoid por te demtuar ne koke dhe bisht. Urologu i ka pershkruar keto ilaqe : Clomifen 50 dhe Stenoux. Dhe mbas dy muajsh te perseris spermogramin. Ju lutem mund te me tregoni pak a shume cila mund te jete arsyeja e ketij problemi dhe a do te kene rezultat pozitiv keto ilaqe? ju pershendes shume..

(7 vite më parë)

Dr. Evin Dani - androlog
Andrologu përgjigjet
Dr. Evin Dani

Pershendetje, analiza nuk eshte e qarte, nuk e kuptojme cdo te thote demtim ne koke dhe bishte. Per sqarime te metejshme jeni te mirepritur!

/komuniteti