Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-andrologun

Rreth spermogramit

Pershendetje zoti dani Burrit i ka dal ne analizen e spermogramit qe ka rreth 500 mije spernatozoide, levizshmeria 30%, normale 2%, jo normale 98%. Urologu na ka udhezuar te bejm ivf. Deshta te ju pyes sa jane shancat te mbes shtatzen nese i marrin spermatozoidet e shendosh te burrit. Ndersa une jam gjithqka ne rregull problemi eshte vetem tek burri.

Mjalta Mjalta (7 vite më parë)

Dr. Evin Dani - androlog
Andrologu përgjigjet
Dr. Evin Dani

Pershendetje!

Nese flasim per perqindje ath kemi 40% te arritjes se nje shtatzanie. Por duhen marre parasysh shume gjera te tjera, nje nder keto eshte mosha e ciftit.

Me respekt

Dr.Evin Dani Androlog

Nr. Cel: +355 682213329

website : http://klinikadani.zohosites.com/

/komuniteti