Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-andrologun

Spermiogramma

Prsh doktor...kam nje pyetje.. ne dt 21 burri ka per ber spermogramin por kemi nje dyshim se na than qe sduhet te marre kurrfare ilaqi as per grip per nje peiudh te gjat para se me ba ket analiz.. kemi 7 muj qe provojm per nje shtatzani..gjithashtu doja te dija se cfar sasiet duhet hedhi ne kontenitorin e sterilizuar ?? Te falenderoj paraprakisht

Boa Shq (6 vite më parë)

Dr. Evin Dani - androlog
Andrologu përgjigjet
Dr. Evin Dani

Pershendetje Bora,

Analiza duhet te hidhet, grumbullohet e tera.

Gjithe te mirat.

Nertian (2 vite më parë)
Me falni doktor a mund tju bej nje pyetje serioze se kam dhimbje ne organin mashkullor

/komuniteti