Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-andrologun

Rreth icsi

Pershendetje doktorr dashta me t pyt prap per Icsi.. a duhet mu pregadit trupi femres me noj terapi para kti intervenimi ose me bo analiza a ka mundsi mem tregu nese du me provu me kon e pregadit... faleminderit per mirekuptim.. Ju pershendes.

~ Lølã~ (7 vite më parë)

Dr. Evin Dani - androlog
Andrologu përgjigjet
Dr. Evin Dani

Pershendetje,

po eshte e vertet trupi i femres duhet te ndjeki nje pergatitje ne baze te nje protokolli, perpara se te behet kjo teknike.

Gjithe te mirat.

/komuniteti