Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Terapia kunder bakterieve

Pershendetje dr. Staph. aureus ose stafillokoku, cfare antibiotiku duhet me perdore dhe sa zgjat kjo bakterie?

Mizi Wait (11 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

Per pyetjen qe keni ju lutem te kontaktoni me mjekun gjenekolog nese jeni shtatzene ose me mjekun mikrobiolog. Pyetja eshte jashte kuadrit qe mbuloj une dhe nuk dua tju keq informoj per kete.

Me respekt

Rigers Balla

/komuniteti