Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Shenjat te bebet

Pershendetje dr.. disa femij lindin me shenja ne trup, thon qe nese gjat shtatzanis ke lakmu ne ndonje gje ushqimore ne vendin ku e prek i behet shenje.... si spjegohet kjo gje apo eshte vetem bestytni.. shpresoj te has ne mirkuptim

Na Sa 1 (9 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

E kuptoj shqetesimin tuaj. Me keqardhje ju them qe nuk jam personi perkates per tju sqaruar per kete ceshtje. Nuk di as ku mund tju orientoj mbi kete situate. Mbase dermatologu mund te kete me teper informacion.

Me respekt

Rigersi

/komuniteti