Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Prolaktina

Pershendetje,desha te pyes rreth analizzes prolaktina me ka dal 52 e rritur,kam marr barna dostinex vetem dy copa gjdo dy dite nga gjyse dy here ne dite,desha te di a ndikon kjo qe mos te mbes shtatzane?

Egzona Krasniqi (9 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

Te lutem per pyetje te ketilla me mire drejtohuni gjinekologes.

Faleminderit.

Dite te mbare

/komuniteti