Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Me udhezoni rreth alergjise

Kam proibleme me Bronkiet pas nje kohe kam fillu te teshtij mjeku me ka rekomandu te bej ca analiza per alegjene pasi kam bo ato mjeku ka konstaktu se jam alegjik n`pluhun te shtepis shumm aj me ka rekomandu vetem te ruhem dhe vetvetiu terhiqet amo vazhdimisht nuk kalon me thoni ju lutem nese keni udhzime per me e sheru kete lloj alergjije do tu isha shum mirnjohes Ju pershendes

Gzim Islami (9 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

Pyetja qe ju keni nuk i perket profilit te cilin une mbuloj. Ju keshilloj ti drejtoheni nje alergologu apo edhe nje imunologu.

Me respekt

Rigers Balla

/komuniteti