Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Rreth analizes se prolaktines

Pershendetje doktor desha te pyes une jam duke perdoruru tableta duphaston per rregullimin e ciklit,mjeku me ka rekomanduar te bej edhe analizen e prollaktines dhe tsh vlerat a mundem me i be perderisa po pi keto tableta flm per pergjigjje

Be Lina (6 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

Ju sygjeroj qe per kete ceshtje eshte me mire te konsultoheni me gjinekologun.

Faleminderit.

Rigersi

/komuniteti