Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Rezultatet e analizave

Pershendetje doktor desha te pyes une deri tani nuk kam femije dhe tani kam mar analizat e hormoneve ku dua te bej ivf deesha te pyes sa jane shpresedhenese keto analiza ne baze tuaj per nje ivf dhe se a do te kem sukses flm per pergjigje.Fsh.9.4,lh,3.86,prol.637,estr,46,tsh.2.87.T3,2.00.T4.115,amh.0.874.Mjeku me ka dhene terapi sa mund te ndikoje ne kete rezultat per te pasur sukses

Be Lina (7 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Përshëndetje Adelina,

Të lutem shkruaj me mjekun gjinekolog mbi pyetjen tuaj sepse ai është më i përshtatshëm dhe adapt për tju dhënë një përgjigje.

Të falenderoj që pyesni në faqen tonë të internetit, mua dhe të gjithë kolegët e mi. Kjo tregon rëndësinë që të gjithë ne kemi mbi shëndetin tuaj.

Me respekt

Rigers Balla

/komuniteti