Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Efekte anesore te tableteve

Pershendetje, Me eshte pergatitur nje skenar nga nje shoku im dhe kam pasur ankth,stress,depresion.Ne lenge me kan futur tablete kunder pagjumesise. A mendoni qe kjo do te ndikoje gjate shtatezanise. faleminderit,

Nuri Aliu (8 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

Çfarë emri kane tabletat te lutem???

Rigersi

/komuniteti