Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biologun

Gjendra tiroide

Përshëndetje.. uroj të jeni mirë. Doktor pyetja ime është kjo? Në fillim të shtatzënisë kisha probleme mbrapa qafës dhe mjeku familjar më ka thënë që është shkak i hormoneve... mirëpo tani 6 muaj e gjysmë mbas lindjes kam përsëri problem kam mpirje të qafës dhe doktori me tha ti bëja analizat dhe me tha qe gjendra tiroide po prodhon hormone shume.. qka nenkuptojm me kete dhe a eshte rrezik..?

(6 vite më parë)

Dr. Rigers Balla - mjek - biolog
Biologu përgjigjet
Dr. Rigers Balla

Pershendetje,

Ju keshilloj qe te lidheni me nje mjek endokrinolog i cili do tju keshilloje saktesisht per problemin qe tuaj.

Me respekt

Rigers Balla

/komuniteti