Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Mosmbetja shtatzane
PerShendetje doktoresh ,jam 27 vjeqare qe 3 vite e gjysme tentoj per shtatzani por spo mbes ne fillim me than qe i kam vezoret policistike i kam bere analizat hormonale dhe me dolen shum mir dmth si kam edhe pse kam cikel te qregullt me than qe kam vezore multifolikulare , 3 inseminime i kam bere pa sukses edhe pse gjithqka ishte mir vetem po me thon ske fat me mbet e di qe e kam mar me stres ket pun po sbesoj qe ndikon as shum stresi kur kanalet i kam mir , burri spermogramin mir , folikuli po e arrin madhesin 20/22 mm ku mundet me qen problemi sipas jush ? Ju Faleminderit
Dorina Tina (4 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Mos mbetja shtatzene ndodh per disa arsye Nese deshiron me kontakto ne kliniken ku punoj per ta zgjidhur se bashku problemin tend

Gjithe te mirat

Flamenda (4 vite më parë)
Pershendetje jam 29 vjeqare jam martuar tani por kam frik te kryej mardhenje selsuale ngaqe jam ende e virgjer ju lutem me ndihmoni Faleminderit
AgA (4 vite më parë)
Pershendetje doktores jam 29 vjeqare jam martuar tani dhe kam frik te kryej mardhenje selsuale ngaqe jam ende e virgjer ju lutem me ndihmoni wka mund te bej Faleminderit
Megi (4 vite më parë)
Pershendetje doktoresha. Un jam 22 vjec prej 3 vjetesh bashkejtoj dhe zakonisht cikli menstual imi ka zgjatur 6 dit dhe dita e 1 ka qen me shum dhimbje t tmershme ..ndersa dy muajt e fundit m mbajn vetem 3 dit dhe skam asnje lloj dhimbje ..pse mund te ndodh ky ndryshim kaq i madh te lutem ..falminderit nese pergj
Dorina Tina (4 vite më parë)
Ana dena e pyeta doktoreshen me qellim qe te shoh a me kthen ksi pergjigje po e vertetova tash gjithmon pergjigje e njejt , gjithsesi Faleminderit doktoresh po nuk jetojm te gjitha afer vendit ku punon ti dhe nuk besoj qe ke aq koh per ne gjitha qka jemi veq ne ket portal e gjitha te mirat edhe per ty
Ana . (4 vite më parë)
Doktoresha, mendoj qe perderisa ke marr persiper kete detyre te ndihmosh nenat minimalisht ktheji pergjigje apo jepi nje opinion per ate qe kerkon,dhe jo hajde ne kliniken time...sme duket korrekte...kto ftesat ne klinikat private sme lene pershtypje te mire...

/komuniteti