Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-kirurgun-pediatrik

Nervi i faqes

Pershendetje doktor deshta te pyes se e kam djalin 2 vjec dhe i eshte ndrydhur nervi i faqes se djathte edhe buza e nalt, pjesa e djathte eshte e palevizshme, deshta te di se a sherohet apo duhet bere operim apo cfare? ju lutem nje pergjigje sa me te shpejte.

Ala Ala (11 vite më parë)

Dr. Dëfrim Koçinaj - kirurg pediatrik
Kirurgu pediatrik përgjigjet
Dr. Dëfrim Koçinaj

Përshëndetje zonjë,

Dëmtimi i nervit facial mund të jetë i përkohshëm dhe me terapi mund të përmirësohet dukshëm. Por, për të qenë të sigurtë duhet ti drejtoheni pediatrit neurolog.

Me respekt dr Dëfrimi

/komuniteti