Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-kirurgun-pediatrik

Pas lindjes

Mrb,dok,une kam nje problem kam lindur para nje viti,nje lindje naturale por te veshtire,mbas 2 muavje mbas lindjes me vinin periodat cdo 10 dite,pastaj mu nerprene per 4 muaj,me pas me rregullisht por kam shume dhimbje,muajin e fundit kisha shume dhimbje gjoksi dhe akoma kam dhembje,se vazhdoj te ushqej akoma femine me gji,isha te gjinekologu,me beri nje eko dhe me tha se am nje kist prej 2 centimetrash,dhe me tha se nga keto me vine te gjitha keto dhembje,dhe qe do kaloje mbas lenies te gjirit femise,dhe me dhe te pi kafetin mestrual,a eshte e vertete,dhe cfare me keshilloni ju te bej,ju lutem me ktheni pergjigje se jam ne merak.Flm,

Guri Sefa (9 vite më parë)

Dr. Ardian Shefkiu - kirurg pediatrik
Kirurgu pediatrik përgjigjet
Dr. Ardian Shefkiu

Pershendetje zonje,

Ju lutem drejtoni pyetjen tuaj tek rubrika Pyet Gjinekologun, per te marre nje pergjigje me te specializuar.

Ju faleminderit ne mirekuptim!

/komuniteti