Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-logopeden

Prsh!Kam nevoje per nje logoped ne tirane,per ti bere nje vizite vajzes time!

Kam vajzen 4 vjece ben per nje muaj,me flet gjysma fjalesh,dmth ka probleme me shkronjat per ti shqiptuar s,sh,r,rr,l,ll,k,etj. Kam nevoje ti bej nje vizite tek logopedi,mirepo nuk njoh asnje!Me orientoni ju lutem!

Shpresa Shkoder (6 vite më parë)

Arta Abdullahi - Logopede
Logopedja përgjigjet
Arta Abdullahi

Përshëndetje e nderuar,

Vajza ka vështirësi në shqiptimin e tingujve të ndryshëm që kanë si shkak lëvizjen e gabuar të organit që merr pjesë në realizimin e tij.

Për informata shtese me kontaktoni ne numer:

Tel: +37745666038

Viber: +38345666038

Gjithë të mirat.

/komuniteti