Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ivf kush ka tentu sa ka qen qmimi
Pershendetje nana e kam nji shoqe qe 8 vite ska mbet asnjiher shtatzane ka bo gjitha analizat mjekt poj thojn mire je po masi ske met asnjiher kan vendos me ivf po spe di as sa jon qmimet naper spitale ose ku munden me qen mjekt ma tmire e perafersisht qmimet qysh jan me nis IVF
faleninderit po.patet koh me mu pergjigjè
Ari H (2 muaj më parë)
Zana P (2 muaj më parë)
Po cfar, 5 minuta ka zgjat takimi me te sa me mbush ajo nje formular e me fut ne dosje. Konsulten e paguajti normalisht 25 euro, a takimi vetem per sy e faqe. Prita 2 ore per 5 minuta.
Rabije. M (2 muaj më parë)
Prap me lire qenka ne ks. A po eshte mire puna e psikologes apo vetem sa per te "perbush" ligjin? A po te ndihmon vertete?
Zana P (2 muaj më parë)
Rabije, me ligj te Kosoves eshte obligim psikologu dhe juristi per ivf, e ndoshta ne sistin nuk ka nevoje, se di. Mua me ka kushtu 45 euro psikologu dhe juristi. Une te premten kam fillu me stimulime dhe deri sot me ka kushtu total 1100 euro. Javen tjeter do paguaj edhe 2050 euro per marrjen e vezeve dhe transferin, dhe ekstra 500 euro per ngrirje 2 vjet.
Ermelina Haziri (2 muaj më parë)
Sesht e mundur kaq shtrejt pale qka paska perzi..lila as me donatore skushton law shum shoqja jem tash dy muaj e ka ba mr donator ne shkup i ka kushtu 5000 euro .
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Ari per kosov edhe mu mkan then kur kam pyt ne spitalin amerikan 3500/4000 me se shumti kushton , un poe bej jasht ks ktu ku jetoj ne ch tash te shohim sa po me kushton krejt deri ne fund spo di por mkan then deri 12.000 chf e per ata 22 mij ne sistin qudi po mduket teper osht ndoshta e ki kuptu gabim , se qika e dajes e ka bo ne sistin 2 her por si ka kushtu aq shum , ishalla e gzon Zoti sa me shpejt me shtatzani shoqen e me femij te shendosh
LilaD (2 muaj më parë)
3000 deri ne 3500 sillet cmimi edhe ne Kosove edhe Maqedoni ndersa 22mije euro me siguri kushton me donator dmth nese ska gruaja veze dhe anasjelltas burri pa spermatozoide...
Ari H (2 muaj më parë)
Spe di njeren qe e kam pyt me tha mka kushtu ne sistin 22 mijè € u habita se thash ku i mer njeri gjith ato pare Po qata desha me dit nanat tjera ose grat sa kan pagu rreth ivf
Rabije. M (2 muaj më parë)
Interesant me erdhi qe lexova nji mesazh ketu. 3500€ ne klinike amerikane me terapi e krejt procedurat plus psikologu... Ne Sistine ne fakt ska pas keso oferte...a ka pas dikush ndryshe pervoje ne sistine te kete edhe psikologun plus?
Ari H (2 muaj më parë)
Ishalla ke suises zana p do zoti e dashur
Zana P (2 muaj më parë)
Une, ari, jam ende ne procedure keshtu qe si te perfundoj te tregoj a kam pas sukses.
Ari H (2 muaj më parë)
Shyqyr e dashur flm shumè per pèrgjigj jen
Jeta Hoti (2 muaj më parë)
Ari unë ka dasht zoti kam pasë sukses qysh heren e parë te dr. Burimi
Ari H (2 muaj më parë)
Tek cili spital ma preferoni me shku sipas rezultatit tuaj pozitiv
Jeta Hoti (2 muaj më parë)
Une e kam bo në klinikën amerikane me dr. Burim imeri. Afër 4000 euro mu ka bo komplet
Sh M (2 muaj më parë)
3500 ne kliniken Amerikane por i njeti cmim edhe ne sisitin.
Ornela Nela (2 muaj më parë)
Te aloka 3000 ero tbohet un skom pas sukses po dy shoqe tmija po un pata me fillu qe tmuj po pershkak ni cist mu ka bo um la per mujin tjeret e qe jam shnosh e mir un prap te Alokaa kysmet nMajë
Luii (2 muaj më parë)
Edhe thuj shoqes tane si te munet net perdor qumesht blete esht shumm e mir per vezore indihmon let pregaditet pak se vallihi shum shtrejt kjo procedur une 3 her per 1vit kam ba ivf inshalla ka sukses shoqja jote me tparen
Luii (2 muaj më parë)
Ari h une qe ekam ba te spitali fati im gati 4mi euro mashkurt duhet mi pas ma shum se 4mi se nvaret edhe qysh eshet gjendja e grues une jam kan krejt ne rregull as ni problem se nuk ishin krejt qmimet njejt
Zana P (2 muaj më parë)
Zakonisht cmimet ne total shkojne 3500 diku. Kontrollat, analizat, ineksionet, juristi, psikologu, transferi dhe ngrirja e embrioneve.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?