Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Varsja ne enderr
Kam par ne enderr sikur dikush me këput varsen e floririt në enderr dhe ma mari ate
shpati ruci (1 muaj më parë)
Sara Hoxha (1 muaj më parë)
Floriri do te thote do besh llafe me ndonje person dmth do zihesh.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?