Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

mezi fle
kam nje shqetesim por se di ceshte nuk fle dot as nga brinje majt as nga r djathta bebin e kam shtrir dhe bark thuajse skam pesha ok
Eri Eedogani (1 muaj më parë)
Era Ba (30 ditë më parë)
Disa dhimbje quhen normale se rritet bebi e ndryshon trupi por te kisha thene me u degju me doktorin qe te ndjek per me ja shpjegu situaten.
Eri Eedogani (1 muaj më parë)
era mezi fle naten pozicioni bebit sshte shtrirfle nga ane majte m dhemb fle nga e djathta m dhemb sedi
Era Ba (1 muaj më parë)
Nk e kuptoj cfare don me thene eri. Bebin e ke shtrire? Ske peshe?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?