Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cen bytyqi
Prsh Nena Deshta mju pyt a e ka pas dikush fmiun te ky ortopedi Cen Bytyqi se po sho qe paskan shkru qe eshte mjek i mir kom nevoj per djal i ka gati dy vjet i ka kamt shum t hapme hec shum keq edhe fmive t vogel ju ka ra n sy tum than qka
Ka djali qe po hec ashtu .e kom pas te Ram ajeti n pej mka than mir osht i ka bo fotografim ultrasound mir tha krejt tu u rrit ju drejtohen amo hiq su permisu .ska njeri qe sum thot pse hec djali ashtu e po du edhe niher me kontrollu me hek marakin se mos po bohet von dikur .sa osht kontrolla a thu thjesht me dit mu siguru kisha pas qef
Ditaa <3 (1 muaj më parë)
Anda... L (1 muaj më parë)
M N valla dergoje se vet sbesoj qe i rregullohet aj tash koka i madh , ju kan forcu eshnat e me dergu te ortopedi po tash ka dal Gjithqka i permisohet un qe tri dit pe vrej qiken ja ka nis mju drejtu kamt
M N (1 muaj më parë)
Oj nana deshta me ju pyet se edhe tash para 3 muaj e kemi vrejt djalin kur po hec a vrapon kemba djatht po i shkon pak se me nje an dhe shume leht rrxohet. Ktu mjekt mkan thon me lon me hec zbath ne bari tu u rrit ju vjen tu ju rregullu,por diqka spo ma mbush mendjen se edhe une ashtu e kam kemben e djatht. Tash veres ka me ardh nks e veq me dergu edhe une tek ky dr djalin , edhe pse djali im 5 vjet i mbush ne vjesht .
Ditaa <3 (1 muaj më parë)
Faleminderit Shum prej krejt juve kysmet ko me qu se un e kom pas kur i ka ba 1 vjet se qateher ja pat nis me ec edhe e pash qe sosht mir e mjeki tha krejt i kan dal mir fotografimi e ultrazani dej te gujt tha i ka mir po prej gujve posht tha pak t largume po dej ti bon 3 vjet tha shkojn tu ju drejtu tash pe sho qe hiq krejt terthur edhe maroj djali tu u rrzu krejt llom u bo i shkreti . Flm edhe niher per prgj
Aaa E (1 muaj më parë)
Ditaa shum mjek i mir o djalin e kom pas te aj 10€ kontrollen e ka veq ka shum pacienta ta qon terminin gjat edhe mu vajza 13 mujshe pe qet kemben e djatht shtrembet po smujta me qu te dr cena se jom operu qetash vet amo pe qoj npej te dr Skender uka e kysmet mujin tjeter te dr Cena ja vlen te aj me dergu
Anda... L (1 muaj më parë)
Rastin. E. Njejt e kam me qik un , qe tri dit ja kom vnu do si rrypa se po hec gjan ama qika jem ika 1 vjet e tre muj meniher ekom Qu se krejt e vreshin qysh po hec gjan prej gujve ju kan shtramu kamt , besoj qe i permisohen per disa muj , edhe munges vitamines D ka dal kqyr edhe ti mos ka dal edhe aj munges vitm D se po ndikojke ne eshtra
Alberina Krasniqi (1 muaj më parë)
Diraa shum dr i mir osht un vajzen ekom pas ka pas sukses shum mir
H M M V (1 muaj më parë)
Drita une dy femijet tek ai i kame kontrollu 10 eu eshte kontrolla po duhet se pari me ba termin po kur te thirrsh ti tregoja rastin e te bajen mes termin me Shpejte se kogjo duhet me prit per termin djali jem kembet si ka pas mir mbas mbajtjes se do sandallave ortopedike mbas 3 muajve djali ka pas permisum te madhe keshtu qe mos hezito se dr shume i mir eshte
H M M V (1 muaj më parë)
Drita une dy femijet tek ai i kame kontrollu 10 eu eshte kontrolla po duhet se pari me ba termin po kur te thirrsh ti tregoja rastin e te bajen mes termin me Shpejte se kogjo duhet me prit per termin djali jem kembet si ka pas mir mbas mbajtjes se do sandallave ortopedike mbas 3 muajve djali ka pas permisum te madhe keshtu qe mos hezito se dr shume i mir eshte

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?