Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kujdestare per femijen
Pershendetje nena te dashura, desha te mar mendimin tuaj dhe njekohesisht ndonje informate per ndonje kujdestare per femijen tim, ne nentor filloj punen ate muaj djali i eshte 9 muaj un do e le djalin te mami por njekohesisht me duhet nje kujdestare ti ndihmoj mamit rreth kujdesit per djalin ju lutem me keshillini si te veproj dhe njekohesisht me njoftoni nese njihni ndonje vajze qe ka pervoje.. jetoj ne Prishtine.
Albana G (2 muaj më parë)
Albana G (2 muaj më parë)
Nora rexhepi qysh egziston mundesia me kontaktu se un spo di me perdor shume mire kete portal!
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Varet edhe mosha e nenes sigurisht,por tezja ime e kam mbajtur dhe e ka rritur njerin prej binjakeve me teper por eshte kujdesur per ty sigurisht dhe prap shpine ja ka fshire dhe nje gjelle ja ka bere,sa tja japesh ato leke nje te huaji me mire jepja nenes tende,,,ky ishte nje mendim i imi sigurisht qe vendimet jane te tuat.Ngaqe ketu ne shqiperi edhe i paguajne nenat per keto sherbime ne menyre qe te ndihet e vleresuar edhe ajo..me mire qe ke menduar nenen sesa ne cerdhe po mendoj qe eshte nena e njerit prind se e mban e rrit me kujdes kurse te cerdhja futu me grupin e nuk merret vesh asgje
Vjollca 2018 (2 muaj më parë)
Albana mfal lo ty po te duhet per pun tshpis se masi e ki me mamin sbesoj qe ja beson dikujt tjeter me shum se mamit.Kqyr fb ki grupe shum te nenave qe kerkojn sishalla gjen.
Nora Rexhepi (2 muaj më parë)
A mundemi me kontaktu
Albana G (2 muaj më parë)
Miamar mia, po me dhimbset mami mos me pas barren edhe te shtepise edhe te djalit kam mendu qe kur eshte mami me djal ajo mi ndihmu rreth shtepise, por kan hall qe nuk po gjej.
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Lum si ti ta mban mami,kurse mamit tim i duket kohe e humbur apo pergjegjesi e madhe qe te mbaje nje femije nuk e di.Mendoj se kujdestare nuk eshte nevoja te marresh.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?