Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sekracione kafe pas ciklit
Prsh nena eshte nje kohe e gjate qe sjam aktivizu ketu po si gjithmon per cdo shqetsim ketu e kam gjet pergjigjen/mbeshtetjen e duhur. Kisha nje pytje me 12 korrik i kisha cikin zakonisht 8 dit i kam po kt rend ndryshe nga muajt tjer diten e 8 kisha si uj pink, poashtu vazhdoj kjo edhe te 9 dit, ditet e fundit te ciklit kisha pak kruarje. Pastaj kaloj mirepo ndekoh kisha sekracione ngjye te verdhe,ne diten e 4 pas ciklit me erdhen sekracione kafe per 2 dit pastaj kaluan po tash apet ce 2 dit po kam kafe. Jam ba merak qfar mundet me qen mos eshte ndonje infeksion, ppashtu ce 4 muaj tentoj per shtatzani e diku lexova qe nese jet shtatzan ne at muaj qe ke infeksion ka gjasa me ndiku te fmia e tash u brengosa me shum qfar me keshilloni a duhet patjeter mu konsultu me mjek e mu vizitu a sesht diqka
Sofii Vv (2 muaj më parë)
Rreze Shkendija (2 muaj më parë)
Dhe unekam sekrecione te verdha te perziera me kafe urinim te shpesht dhe djegie por jo kruarje
E B (2 muaj më parë)
Bej nji analiz te urines se mos ke esceria coli,edhe un krejt simtomat e tua kam pas me doli ky infeksion ,bej urinokulturen e zgjidhe prb para shtatzanise

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?