Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Formula modilac
Pershendetje nena uroj ti keni mir bebat..kam lind qe 10 dit..beba me zor po ma merr gjirin..po duhet edhe shtes.modilac..a mos kenj has ndonjera ne Prizren ksi qumshti..se vetem ne Prishtine kam gjet..
A Abg (2 muaj më parë)
Miamar Mia (2 muaj më parë)
A nuk mundesh me ja thith me pompe te pakten muakin e pare,ose sic te thashe me silikona.Perpiqu mos gjesh pompe gjiri mqs te ka ardh qumshti mire dhe lere formulen.
A Abg (2 muaj më parë)
Beben e kam lind para kohe..e mjeku mtha duhesh patjeter me i shtu edhe formul mos me rresiku beben..e tash kjo pak e hiq spo e merr..me zor shum pak edhe spo ngihet..se un me qef i jap vetem gji..se gjiri mka ardh mire
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Pse i bie kaq shkurt?a ke qumesht mjaftueshem?perdor njehere silikonat se mbase ta merr,ose ofroja gjirin kur eshte ne gjume,pse direkt formule,ku ka si qumshti i gjirit
Vali Shaqo (2 muaj më parë)
Me fal qe te pyes por sa muajshe ke lindur? Se nga pyetjet qe ke bere 9 nuk besoj

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?