Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lokocidet shum te larta ne urine
Pershendetje nena ju lutem me ndihmoni me nje mendim jam shtatzene ne javen e 29 dhe kam dal me infeksion lokocide shum te larta mora antipiotik Dhe sme ben efekt pasi i perserita analizat prap me dolen me lokocite te larta Dhe mjekja me tha duhet te vish ne spital te maresh antibiotik me sorum a keni kshu provoje zdi si te veproj skam degjuar te maresh antibiotik me sorum aq me teper ne shtatzani
Sara cani (2 muaj më parë)
Natyra1999 ???? (2 muaj më parë)
Nuk ke ndegjusr asnjher sepse ske pasur asnjhe problem.Besoj qe si te shkosh spital do te sherohesh shum shpejt.Sepse me e rrezikshme eshye infeksione se ndonjher antibiotiki.Gjat marrjes se antibiotikit merr vitamina
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
Sara me shqetesuese jane vlerat e larta te leukociteve,se sa trajtimi me antibiotik,kshtu qe bej ashtu si te ka keshilluar mjekja pa mendu dy here.Shendet

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?