Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjendja pas abortit
Nena ju lutem me tregoni kam pas abort spontant dhe pas 1 muaji aborti me kan ardhur menstruacionet dhe i kam pas 9 dit pastaj pas 4 dite me kan ardhur apet menstruacionet me kan mbajtur vetem 24 or ju lutem nena me tregoni se a eshte normale pas abortit te ndodh keshtu apo jo
Nita nita (2 muaj më parë)
Natyra1999 ???? (2 muaj më parë)
Normale eshte.Mua me ka ndodhur gjat dy ose tri muajve je duke u pastru dhe esht normale te kesh qregullime.Nese ke bo ultraza a je pastru?a tka dal mitra e zbrazet?apo tka dal ndonje material.Nese sje pastru mire.Deri tpastrohesh shko bej kontroll si kerkon mjeku.Sepse ndonjher dhe keto qregullime qe ndodhin munden te jen nga mos pastrimi i mire.
Mimoza Gashi (2 muaj më parë)
Nita po une kisha abort se normale osht me u qrregulli , keshtu i kisha edhe une te qrregullune
Melosa Aliuu (2 muaj më parë)
Eshte shume normale te kesh qrregullime pas abortit,a ke qene ne kontroll per te pare se a je pastru?
E B (2 muaj më parë)
Spe kuptoj ke pas cikel 2 here pas aborti,heren e 3 vec 24 ore a,mbase je shtatzan inshallah behet si don ti
Rumejsa Gashi (2 muaj më parë)
un kom pas abort po kur mkan ardh menustracion niher mjan vonu 1 jav tani mu kan rregullu e kshtu smka ndodh spo di qa met thon a ke tentu ti per shtatzani mas 1 muji abort

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?