Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nenat nga gjilani
Pershendetje nena , deshta me dit a e njihni naj ortoped per femij ne gjilan edhe si quhet dhe ku e ka ordinancen dhe pagesen sa e ka ? Po me vyn shume urgjent ju lutem me mu pergigj kush e din
Verona D (2 muaj më parë)
Melosa Aliuu (2 muaj më parë)
Nuk jam nga gjilani por sa pashe eshte dr rrahman hajdari ortoped ne gjilan. Adresa perball spitalit te pergjithshem te gjilanit tek rrethi spitalit. Per qmim nuk e di me fal

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?