Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Aptamil comfort
Pershendetje nena,ebkam djalin 6 jav
Po ka shum ngerce tbarkit jam tu i dhan bebelan po mendoj mos po i shkakton shum ngerce ki lloj i qumshtit
A ka perdor dikush aptamil comfort se ponthon qe asht per ngerce a ju ka ndihmu nese mundet mem tregu dikush...edheba ban me ja ndrru prej bebelan me i dhan aptamil ,
Vildane Isufi (2 muaj më parë)
Lolo Lo (2 muaj më parë)
Un bebat e mi me aptamil I kam rritur qe te 6 femijet e mi dhe normal qe bebet kan ngerca .provoja aptamilin esht super .me jet te gjate bebin

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?