Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qumshti formula tek qumshti aptamil
Pershendetje.Kom djalin 5muj e gjysme e kom me qumshte formul aptamil 1 dua ta kthej ne alpsko cilin eshte ma i mire 1.5 apo 3.5?

(pytje per nje mike )
Natyra1999 ???? (2 muaj më parë)
Natyra1999 ???? (2 muaj më parë)
Faliminderit shume nga ju.Do kemi parasysh qdo keshill
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
E kisha keshilluar te pres ti mbush bebi 6 muaj,kur fillon edhe me ushqime te ngurta dhe kur nderron qumeshtin starton me 1.5 javen e pare e mandej kalon ne 3.5 pasi bebi ka nevoj per qumesht me yndyr te plot.Besoj shoqja ka arsye te fort ta nderroj nga formula ne kete te gatshim,sepse sa u perket vlerave ushqimore jane larg.Nuk e gjykoj,eshte nje gje qe edhe vet e kam bo,shendet bebit
Noar Babyyy (2 muaj më parë)
Per fillim 1.5 pastaj me 3.5 e vazhdon, se osht shum i fort drejt e 3.5
Nora Hyseni (2 muaj më parë)
Mu pediatri i qikes ma ka.qit me.alpsko prej perfundimit mujit 5 se qika formul nuk pijke hiq edhe mrekomandoj 3.5

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?