Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mjek per sy ne prishtine
Pershendetje, a keni pervoje me ndonje mjek te mire per sy ne prishtine? Po me duhet me shume per kontrolle dhe analiza, jo per syza.
Zana P (1 muaj më parë)
Lea Berisha (29 ditë më parë)
Te preferoj te dr.Naser Salihu,ka ordinancen private Optika Frames ne prishtine gjithashtu punon edhe tek spitali Kubati, Une jam nda shume e knaqur dhe ka pervoj te gjatë te punes dhe si besim si kam fituar kam ndegjuar nje rast se ka shpetuar syrin nje pacienti ja vlen te besh nje vizit
Zana P (1 muaj më parë)
Faleminderit!
Sh M (1 muaj më parë)
Mentor ilazi punon ne qkuk dhe ordinancen private ne ferizaj
Lola Lola (1 muaj më parë)
Ta rekomandoj kliniken kubati. Une aty i kam ba kontrollat rreth syve per dioptri. Aty te kontrollojne ne detaje dhe te tregojne per problemin qe ke. Kjo klinike eshte ne prishtine.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?