Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbja e shpatulles(krahut) kur e vë qanten
Pershendetje nena shpresoj te jeni mir, une qe nje koh kur e qes qanten ne krah me dhemb krahu apo shpatulla permas edhe kur te preku me dot ktu te krahu me dhemb disi mishi po edhe shpatulla, qe disa her me ndodh kur po e qes qanten po fillon dhimbja tani pom dhem komplet ana e djathtë , theksoj se une i kam edhe unazat e dredhta ose sikur lloj skolioze, po a keni pas ju rast te tille ???kesi lloj dhimbje???,, do te shkoj ne kontroll te reumatologu, po po frikësohem mos kam ndonjë sëmundje të rëndë???
Sara S.i (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?