Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjumi
Pershendetje Nena , djali tim 1 vjec i pelqen shum te fle ne bark a esht keq , edhe pse sa her te fle une duhet ti rri gati ta kthej ne shpin por mas 10min qe e shikoj prap edhe ne bark
Agnesa Bullatovci (13 ditë më parë)
Agnesa Bullatovci (13 ditë më parë)
Faleminderit shum Ema po ashtu nonstop tu i nejt gati se thuje ton kohen flen ne bark , po u dufka me provu edhe une me nje jatek nashta i largohet , flm shum nga ti , tpershendes gjithashtu.
Ema Shaini (13 ditë më parë)
Pershendetje me then te drejten as per na nuk esht mir me flejt n bark por sa ngjova nje dr qe fliste pikerisht ket tem se edhe un e kisha problem me vajzen flente shum barkas edhe kjo 1 vjec esht por dr tha se nuk ben problem pasi femija ne mosh 1 vjec mund te flej sipas deshires se esht i zhvilluar te mar cfar do pozicion qe i vjen me rehat un tash ja hoqa si ves tash po don me fjet ne jastek pak me lart koken po prap kur e shoh ne megjes flen si ja don qefi mundohu ta kthesh sa me shpesh edhe do msohet se nonstop n bark nese fle mund te jet keq po nese leviz shum at her ske per tu shqetsuar tpershendes
Agnesa Bullatovci (13 ditë më parë)
Prap eshte ne bark*

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?