Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ushqim per bebe 5 muj
Pershendetje nena a mundet mem ndihmu dikusb cka muj me i dhan me hanger djalit i ka 5 muj
Vildane Isufi (13 ditë më parë)
Dorina Dori (10 ditë më parë)
Edhe Une kam filluar qe 5 muajsh me rekomandim te pediatrit por me prova te ushqimeve dmth 3 dite ja teson nje ushqim dhe e shef mos te kete ndonje alergji, fillin me patate karote molla dardha
Agnesa Bullatovci (12 ditë më parë)
Prsh Vildane sapo ke filluar ta ushqesh apo? , mund te fillosh me pure te pemve, une fillova me pure molle.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?