Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rekomandim sipas pervojes suaj per dr
A mund te me rekomandoni se te
Cili doktor te drejtohem per mos-mbetje shtatezene. Tentoj qe 6 muaj?

Falemnderit nena!
Donjeta Ballovci (4 muaj më parë)
Alberina Krasniqi (4 muaj më parë)
Tkisha propozu burim imerin dr mat mir ks nuk ka
Rubina Rubina (4 muaj më parë)
Kunata qe 3 vite ska mbet, tash u kontrollu qe 6 muj te burimi edhe mbet shtatzan. Po pa e shkru zoti nuk mbet mirpo ilaqin e gjet tek ky dr
Melosa Aliuu (4 muaj më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?