Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem nena
Pershendetje nena shpresoi te jeni mir edhe femijet nena e kam djalin 2vjeq e gjysem tasht ka fillu me kuptuu kapak e kom lind qe 1jav hiq spe don beben si ta shef dej tflen beba weq cijatet ton kohen me kajt aj kan edhe ky oj nena qysh jon adaptu fmia juv me fmin tpar naj pervoj se wallahi spodi qa me bo as nuk shkon te tjter kush veq me mas meje si ta nin beben tu kajt ky kaan spodi ju lutum ndihmomni
Tina . (2 muaj më parë)
Albania Albania (2 muaj më parë)
Se di nuk i kam pas fmit xheloz per beben . Provo e foli se si bebi eshte shuum i vogel tregoja kerthizen aty ku e ka qe demek bebi gjynah duhet me e rujt se i dhem aty shum tregoja gojen se si bebi ska dhemb dhe thuaj qyre si asht i vogel ai ska dham aiii sa keq hala sdi me ec qyre si sdin me fol tregoj se si ju duhet me u kujdes per ta se si ai duhet me e rujt se ai sasht i madh sikur ky si din e munet gjithcka e ai asht i vogel e kjan se asht beb un ashtu kam vepru me tparen qe ishte 2 vjece kur lindi e dyta e sltash me kyt beben e vogel kto ishin te medha e kuptonin qe beben duhet me e rujt e e dojshin fort
Sea Sea (2 muaj më parë)
o Tina Allahu te ndihmofte se edhe un edhe pak ka me.lind e djali edhe dy muj mi ban 2 vjet e qika i ka 5 ama jam tu ja bajt gajle se ke iden se sa a thu qysh ka me prit djali vogel Allahu na dhasht force saber me perballu
Umaraa 97 (2 muaj më parë)
Tina edhe qika jem qashtu ka bo sa her ka kajt djali kajke edhe ajo, sdisha hiq qa mi bo saqë mu dhimbske shum e u mërzitsha po masnej u msu, tash e don shum po sun e duron kur bërtet ja nis kan kjo , a kshtu lun me to ja jep lojnat ja afron çka ti tham jepja bebit ja jep .. edhe kjo besoj i kalon me kohën , msohet dikur mos ta nin hiq veq fillimi ësht pak i vështirë, po munoji me afru pak a shum afër bebit ..edhe qika jem 2 vjet i ka pas kur e kam lind kët tjetrin , sabër duhet me bo ..me shëndet ti kesh.
E B (2 muaj më parë)
Tina kur ta rregullosh beben mere djalin afroje thuj do i japim qumesht bebit,bebin e kemi xhan afroje ta puthi ,un kshu kam vepru se dhe cika ime cunin se dojke aq e kam pas dhe un 2 e gjysem here tpar ma kapi cunin mecdy dur nftyr eshf kukull tya do e hedhim ne xix thojke ,avash avash e kam afru po gjithmon nersy temin kurr vetem si kam len ,mos u mrz se do kaloj vec mbaje me afer djalin e madh qe mos ti ngulet nmendjecqe ti se don me
A A (2 muaj më parë)
Une para bebit qe ekam qe dy jave ekam vajzen 19 muj , ajo mundohdt me ja dhan shishen memen normal e ruj se fmi eshte frigoj e prek, ama kur ekam afer mundohet me puth edhe kur qan ja bob jo bebi jo tash spo di nuk jan gjothe njejt . Ti kesh me jete.
A A (2 muaj më parë)
ptsh zmr ti kesh me jete, sdi ca them se femijet e mi asnje nuk ka gjelozu ise ka bo ksi sjellje, po besoj adaptohet me kohen loqka

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?