Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Bebi 1 muaj
Prsh deshta te di a esht diqka problem pasiqe bebi im 1 muaj ka disa dit jashtqitjen e ka te gjelbert te erret a ka ndonje problem a duhet te shqetsohem flm nese me ndihmoni
Arfita (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?