Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nana ju lutem tregomni
Pershendetje nana a jeni mire .Ju lutem a i ka ndodh dikujt me jau pa femijeve disa pika te bardha ne jashteqitje ose disa si kokrra te ima te vogla te bardha ,qka munden me qene se jam ba shum shum merak ,a munden me ndodh qe e kan prej naj ushqimi apo pse mundet me ndodh.Ju faleminderit nese dikush me kthen pergjigjje sepse jam shum ne merak
Elda Mustafa (9 ditë më parë)
Elda Mustafa (9 ditë më parë)
Vali shaqo , e kam merakun se me thane qe mund te jene veze te paraziteve e per ata u shqetesova ,se edhe mua pediatri me ka thene se garant e ka nga ushqimi .Por seq mu fiskua ne mendje ajo se mos mund te jene vezet e paraziteve se ashtu me thane .
Vali Shaqo (9 ditë më parë)
Po madje dhe me ushqime te tjera dilte ndryshe dhe pediatri me tha e ka vetem nga ushqimi ose dhe qumshti por e shoh qe paske merak shume dhe me mire shko te pediatri qe te jesh ti e qete
Elda Mustafa (9 ditë më parë)
Vali shaqo ,te lutem a te ka ndodh edhe ty e njejta gje .Faleminderit shume .
Vali Shaqo (9 ditë më parë)
Elda mos u shqeteso eshte nga ushqimi qe ha femija ma ka thene dhe pediatri, por ti per merak shko beja nje vizit thjesht te qetsosh veten
Elda Mustafa (9 ditë më parë)
Albania Albania ,vajzen e kam 3 vjec e gjysem e djalin 1 vit ,te dyve me ka rastis me ja pa ,djali po qumesht ,vajza vetem kos.Nganjeher jau shoh fiks si pika te bardha ,e ndonjeher si kokerr orizi e imet .Kta hajne polente ,tershere edhe gjera tjera me neve .Djali han shume mire e tash i ka bere 1 vit e peshon 11.200kg e nganjeher me duket pak ,e vajza eshte shume keq me oreks gjithmone ka qene keshtu .Jam shume e merakosur dhe nuk po di zgjidhje.Faleminderit e dashur per komentin .
Albania Albania (9 ditë më parë)
Sa vjec e ke femijen ??? A ushqehet femija me qumesht apo bylmettera ? Na orjento pak ma shum un besoj se nga cka han e ka pa merak ti sa per kurjozitet puet ndonje pediater apo farmacist nese ke farmaci afer mund te ken njohuri nese eshte dicka shqetesuese . Po se besoj te jet dicka per tu merakosur . Po sa per kurjozitet un te jem ne vendin tend do e kontrolloja per bubat ( parazitet )

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?