Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Berlin:kerkojme kujdestare te femijeve dhe baneses
Pershendetje nena. Jemi duke kerkuar te punesojme ndonje grua qe jeton ne Berlin, rreth perkujdesjes te femijeve (1 vjec dhe 7) dhe te na mbeshtese me pune te shtepise, per rreth 15-20 ore ne jave (3 ose 4 here ne jave nga 5 ore). Nese njihni dikend qe mund te pershtatet, i mirepresim sugjerimet.
(2 vite më parë)
Miamar Mia (2 vite më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?