Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pelenat e bebit
Pershenedtje a keni perdore dikush pelena per beba te firmes lupilu qe shiten ne a&m, a e dini a jan te mira?
Ela Ela (9 ditë më parë)
Rina Anir (7 ditë më parë)
Ela super të mira, i kam bler edhe me djal disa herë edhe tani ja mora vajzës por shumë të mira, e mbajn shumë mirë lagështin.
E B (8 ditë më parë)
Ela un ato i kam perdor qy 4 vite me pelqejn jan shum te mira dhe ekonomike

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?