Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena ju lutem mu pergjigjni
Nena ju lutem un jam gati 19 jave. Kto dit i kam ndje levizjet e bebit perdit kurse sot jo. A duhet te shqetesohem
Sara Hoxha (12 ditë më parë)
Sara Hoxha (11 ditë më parë)
Shume faleminderit hengra cokollat sikur e ndjeva pakez. Amin inshallah per kedo qe eshte shtatzane sa me mbare cdo gje
Sara :d (12 ditë më parë)
Sara ne fillim smundesh mi defju shume... edhe pa e pas vemendjen 100 %
Dorina Tina (12 ditë më parë)
Sara asnje dit nuk leviz bebi njejt ndonjeher i vren me shum ndonjeher me pak , ndoshta ke qen ne levizje e si ki vrejt , shtriju tash pusho e ha diqka embel e besoj qe i ndjen ndoshta eshte me shum ne gjum edhe ma von fillon e ndjen ma fuqishem se tash ende i vogel eshte , ishalla te shkon mir shtatzania

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?