Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

temp te qika 40.5 ????
oj nana prej te shtunes qika ka temp max 40.5 e kemi ps naper mjek analizat mire po i dalin edhe urinen sot ja bonem mire e ka , cdo 4h po duhet me i jep nurofen po ja kombinoj me suposte se si po bohen 4h meniher inngritet qka munet me kon kshtu osht mire as fyt as hun as koll as ngjoks nuk ka kurxho mjekja tha veq jepi pracetamoll sips nevojes qo nshpi
Amra Mehmeti (21 ditë më parë)
E B (20 ditë më parë)
Po se sduan ti japesh mend andaj thone ashtu,jepi gjera te fresketa,pak akullore ,nje here nurofen ,nje here paracetomol cdo 4 ore ,e mbaje afer asgje mos bej se punet i kemi nuk na ikin tek ty gjen qetesi e sherim
Amra Mehmeti (21 ditë më parë)
vAllah Lira kerqysh e lodht komt spe majn veq po don me flejt tan kohen e knej spo guxoj se ngjum edhe ma shume i hyp , veq po kan edhe mas meje u kap
Lira Krasniqi (21 ditë më parë)
Amraqysh o sod a pat temperatur ishallaesht mir se me temperatur gajle shum
Amra Mehmeti (21 ditë më parë)
E B i thash mjekes si opsion a mundet me qen dhembet mtha jo , po nuk di pse mjekt nuk e besojn kto se dje e pasb qe i kan dal 3 pernjeher kushedi sa sikletin e ka pas :((
E B (21 ditë më parë)
Amra mos po i dalin dhembet cikes sepse ata japin temp kaq te larte ose virus ,djali im vjet ka kene kshu 4 dit me 40.5 virus ish kan
Amra Mehmeti (21 ditë më parë)
9 muj s gjys
Mirvete Hoti (21 ditë më parë)
Amra sa muajsh apo sa vjet eshte vajza

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?