Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Tortikolis te bebi
Pershendetje. Ju lutem kam djalin 4 muajsh me tortikolis. Si te veproj? Nga eksperienca juaj pas sa kohesh eshte zhdukur? Ju lutem kush ka ndonje numer kontakti te dr. Lindita vates.
Deni91 (21 ditë më parë)
Zana A (18 ditë më parë)
Hiq mos u bo marak se e kthen veq boni ushtrime qdo dit,une dy her ne dit i kom bo. Kurgju nuk osht ka me ju rregullu veq rrij gati
Deni91 (21 ditë më parë)
Po tani ka filluar e kthen koken por jo plotesisht si krahun tjeter, por muskuli eshte goxha I forte.
Zana A (21 ditë më parë)
Mos u bo marak se nuk osht diqka e rrezikshme,me ushtrime mundet me ju rregullu qafa,edhe djali jem e ka pas po une vet i kom bo ushtrime e tash djali 7 muj i ka shum mir eshte.A po mundet me kthy koken djali a hiq ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?