Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cfar mund te jete
Pershendetje! Para dy jave kam pasur periodat dhe sot gjate gjith dites kur po fshihem po shof gjak ngjyre te hapur. Jam shume e shqetsuar cfar mund te jete, a duhet te shkoj te gjinekologu? Kam lindur para 13 muajsh me operim dhe deri tani i kam pasur periodat e rregullta. Jam shume e shqetsuar ku nuk me vete mendja, doja ta dija nese i ka ndodhur edhe dikujt
Dorina Dori (21 ditë më parë)
Vali Shaqo (20 ditë më parë)
Dorina se me doli nga mendja duhet te jete ovulimi sic ka thene E B sepse edhe mua me ndodh pas lindjes qe kam kaluar ciklin dhe kur fshihem shoh si sekrecione roze
E B (20 ditë më parë)
Ahahah un jam me spirale e nji dit me mkalu data stresohem se dhe ksaj si besoj,por dhe mua kur mfilloi ovulimi me me ndodh dhe pak sekrecione roze ,mkapte stresi se me 3 shtatzanite kam pas vec nje moment sekret roze ,1 jav para ciklit ose 10 dit e pastaj nuk mu paraqiste cikli e isha mbet,por u bo gati 1 vit qe un sa here me ndodh ovulimi kam sekrete roze 1 dite edhe e kam heq mendjen tani
Dorina Dori (21 ditë më parë)
E b faleminderit ndoshta eshte ovulim nuk e di haha se me zuri nje frige
Dorina Dori (21 ditë më parë)
Vali e bera testin dul negativ hahha se veq dy jave ka qe i kam kaluar periodat.
E B (21 ditë më parë)
Dorina mos ke ovulimin a,mua pas lindjeve mkan filluar sekrecionet roze ne kohen e ovulimit
Vali Shaqo (21 ditë më parë)
Edhe mua me thene te drejten me duket shume heret, une te oakten nuk do ja dilja dot ahha. Ishalla nuk je ateher
Dorina Dori (21 ditë më parë)
Do ta bej neser ne mengjes. Mendoj qe eshte heret akoma, vetem nese ka ndodhur pa e planifikuar
Vali Shaqo (21 ditë më parë)
Beje nje test se ske cfar humbet. Ti ke qejf te jesh shtatzan?
Dorina Dori (21 ditë më parë)
Vali me fute nje frige tani. Shtatzanin e pare e kam pasur me shume probleme gjithashtu dhe lindjen e veshtire. A thu eshte heret ta bej nje test edhe pse para 2 jave i kisha periodat
Vali Shaqo (21 ditë më parë)
Dorina se mos ke ngelur shtatzan? Se une kur kam pasur si thua ti bera test dhe isha shtatzan

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?