Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Veshtiresite ne heqjen e pampersit
Pershendetje te dashura, dje e kemi heq pampersin e kam djalin 3 vjeq mirepo po hasim ne veshtiresi se nuk po don me u ul ne uturak e as ne shole, ja kom ble kapakun e bute per shole nuk po don mu ul, brenda 25 minutave e boni 6 here urinen edhe ne mase te madhe, qka po thuni me bo me keshilloni
N K (18 ditë më parë)
N K (17 ditë më parë)
Allahu ju shperbleft te dashurat e mija faleminderit shume per komentet e mira
Sea Sea (17 ditë më parë)
siq te paska then rina sa ja paske fillu aksionit hahah dalkadal mesohet edhe un me qiken kam hek gati dy muj njeher ja hoqa diten oastaj mas 4 muje naten mundohu me ja spjegu me qu te banjo mi than qetu duhet me ba nevojen nese e ban ta blej nje dhurat ose diqka te till me i duartrokit nese hyn ne banjo un vajza sa her e bente ne shole bashk me burrin ishim shikues hahahah ajo e bente ne i rrinim shuplakat se kta fmi edhe palaqo pot shtin mu ba vAllah edhe nese i shpeton ne rroba mos i bertit ban saber se frisksohet vetem komuniko me te sa me shum
Rina Anir (17 ditë më parë)
NK unë djalit ja kom hek me pampersa pents i kam ble diapers jan me figura dhe mendojke qe janë breg, mos prit meniher me të tregu, i imi për urin nuk kish problem ama nevojen herë e kryke ne banjo herë në pampers pents, mandej u merzitke se mendojke që i ka perly bregt, avash avash u mësua, por na zgjati nja 2-3 jave herë në banjo herë në pampers, gjithëmon tu mendu që jan breg.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?