Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Me ndihmoni
Pershendetje une kam abortuar ne mars dhe cilki me ka ardh mbas 6 jave une vetem nje muj nuk kom provuar per fmi ,mbas nje muaji kam nis te provoj ,muajin e kalum kam provuar po skam mbet kete muj perseri po provoj pytja ime eshte se kam ber teste ovulacioni po ne mengjes mka dal negativ qe skam mas 3 ore e kam ber perseri mka dal pozitiv qe kom ovulacion mos ta harroj tr cek ne diten e 18 mka dal qe kom ovulacion po jo ne mengjes mas 3 orve qe kom provu tash kam ra ne hall nuk edi a ka ndodh ovulacioni une edhe dy dit e kom kohen e menstruacionev sot e bera testin mdul negativ mu zakonisht mzgjat cikli 32 dit po prej qe kom abortu heren e par mkan ardh mas 6 jave heren e dyt mbas 5 jave flm shume nena shpresoj qe ndonjera me ndihmon
Lina Selmanak (13 ditë më parë)
E B (13 ditë më parë)
Lina ti e paske si un ciklin 32 ditesh,un e kam ovulimin nga dita 14 deri ne diten e 18 por kam shum shenja te ovulimit se ke fryrje dhimbje ne vezore dhe gjat aktit intim sekrecionet jan te shtuara qofshin tbardha ose roze me rrema tkuq,e at nat qe mplas vezorja e di mire se me shtrengo nja gjysem ore nvezore e mduket do me plas dicka nbark,ciklin e 3 pas aborti rregullohet cikli
Ema Z (13 ditë më parë)
Mos u fikso me testet,relaksohu .Do vije sh shpejt bebi,ja do e shohesh.Meqe ke veren para ikbej pushime nplazh,rri e qete e inshallah sa me shpejt me lajme te mira

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?