Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje si te ciklit..Pas transferit
Nena prsh.Un sot bej 3 dit pas transfertes,por kam dhimbje si te ciklit jo te forta por her pas here.A jan shenje e keqe?Mjeku me tha sduhet te kesh normalisht
Ema Z (13 ditë më parë)
Ema Z (8 ditë më parë)
Flm ermelina ,per 2 dit km me bo testin.Te shohim cka ndodh pasi embr kane qene sh te dobet
Ermelina Haziri (11 ditë më parë)
Ema une transfer skom ba po veq terheqjen ama shum kam pas dhimbje nje jave kshtu qe mos u bo merak se me siguri e ke prej asaj
Ema Z (12 ditë më parë)
Flm per kurajon Tina,dje ne dark dhe sot i km sh me te forta dhe te shpeshta.Sado nuk e mbaj mendjen,kto edhe shtrir qe po rri i ndjej shume her pas here therje te forta
Dorina Tina (12 ditë më parë)
Ema dhimbje kapak si therje ki , po pusho sate mundesh dhe mundohu me largu mendjen , kismet shpejt vjen koha me bo testin e ishalla me lajme te mir , suksese
Ema Z (13 ditë më parë)
Flm inara.Amin,inshallah
Inara 98 (13 ditë më parë)
Une kam pasë pas dites se 5te..Edhe kam mbete. Inshallah edhe ti ke sukses

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?