Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mjek per kuka te bebes ne prizren.
Kerkoje ndonje mjek te mire per kontrollen e kukave te femijes ne prizren.A mund te me leni numrin e telelfonit ne koment.
Faleminderit
Iliriana Krz (13 ditë më parë)
Anaa Anaa (5 ditë më parë)
Eshte nje ortoped afer spitalit tek hyrja kah abi plus aty qe asht ni park asht nje laborator 3 kat perball. Aty punon e bajsh terminin edhe shkon. Per momentin spo me kujtohet emri vetem aty e pata pas djalin
Sea Sea (12 ditë më parë)
Tek elkosi karshi e jan do ndertesa esht nje mjeknemrin Masar mbiemrin spo me kujtohet ama me vet te tregojn

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?