Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Alergjia pas lindjes
Pershendetje nana kam lind qe 3 jav e sot jom tu u kru shum si lloj alergjie ka gjyksat shum sidomos kur pe shti ngji beben po kam shum tkrujtme qfar kshilla mrekomandoni se shum po tutna mos pi baj dam bebes
Lindaa16o (13 ditë më parë)
39 (12 ditë më parë)
Pershendetje Lindaa urime per bebin ishalla jet te ghat ete shendetshme Sa per kruajtjen provo me qaj kamomil pasro gjyksin ma merr mendja qe te kalon.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?